apie pavasario kolekcijos pristatymą jau minėjau vakarykščiame įraše. manau jau iš veidų matyti, kad kam kam, bet SQUARE komandai vakaras tikrai neprailgo!
 buvo prizų, buvo keksiukų, buvo ir macaronsų. bet svarbiausia tai, jog buvo ir tikrai puikių dalykų naujoje Lindex edited by Kate Hudson kolekcijoje. mes su Toma nepraleidome progos viską išsimatuoti ir išsirinkome savo favoritus, manau sugrįšiu tiek džinsų, tiek megztinio! mintyse jau įsivaizduoju save šiltą vasaros vakarą, saulei leidžiantis, kažkur pajūryje…
jei dar abejojate, ar verta užsukti apžiūrėti kolekcijos, visada galite apsižvalgyti internetiniame Lindex puslapyje. nors nemanau, kad abejoti verta.
if you follow this blog, you’ve already read about presentation of new  Lindex spring collection in yesterday’s post. i believe you can easily see that we surely had fun tonight! 
prizes, pretty cupcakes and tasty macarons – everything was there. but the most important thing is, that there were many great pieces in the new, Edited by Kate Hudson collection. me and Toma didn’t miss the chance to try them on and we have already found our favorites. i think i’ll come back for those jeans and for the cardigan, too! there is already a picture in my head of me walking down the beach…
if you have any doubts, you can always take a look at the pieces online, at first here
STAY FABULOUS
-I.VO-

 

Posted by:Ieva

2 thoughts on “ EDITED BY KATE HUDSON ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *