truputį anksčiau pasakojau apie tinklaraštininkų pusryčius, kuriuos jau antrą kartą organizavo Bio Eco ir prižadėjau pasidalinti įspūdžiais apie skystą INIKA mineralinį makiažo pagrindą.
tadam!

po pirmo naudojimo nusivylusi nebuvau, tačiau iš susižavėjimo taip pat neaikčiojau. produkto sudėtyje nėra silikono, taigi ir konsistencija skiriasi nuo įprastai naudojamų makiažo pagrindų. kas reiškia, jog reikia truputį laiko pripratimui.  tačiau jau po poros kartų pirštukai įgudo ir dabar INIKA naudoju kaskart darydamasi makiažą.

štai kuo toks puikus šis produktas:

spalva / aš šviesiaodė, net vėlyvą rūgpjūtį esu pakankamai šviesi, o šiuo metų laiku savo odos spalvą pavadinčiau sniego balta. iš visų kada bandytų makiažo pagrindų, ši prie baltumo prisitaiko geriausiai.
maskavimas / puikiai paslepiami odos nelygumai, paraudimai ir pan. – man maskavimo visiškai pakanka. be to, efektas išlieka tikrai ilgai.pakuotė / ne tai svarbiausia, žinoma. tačiau negaliu nepagirti juodo elegantiško indelio dizaino.

kvapas / tepdama pagrindą gali užuosti gamtą.. kvapas neįprastas, tačiau maloniai gaivus. bent jau man, kitas koleges truputį erzino.

sudėtis / ekologiškas sertifikuotas makiažo pagrindas praturtintas vitaminais, mineralais bei antioksidantais ir oda tai tikrai jaučia! priemonė neužkemša porų, oda gali laisvai kvėpuoti ir tuo pačiu yra apsaugota ir sudrėkinta. panašu, kad laikui bėgant INIKA ląsteles ne vargina, bet gaivina.
sertifikatai / jais patvirtinta, kad: produkto sudėtyje nėra gyvulinės klimės produktų; INIKA saugu naudoti ir besilaukiančioms damoms; medžiaga gali būti perdirbama ir panaudota dar kartą; produkto sudedamosios dalys nebuvo testuotos su gyvūnais; priemonės sudėtį sudaro daugiau kaip (>95%) sertifikuoti ekologiški ingridientai be vandens (neįskaitant mineralų). taip pat INIKA savo kolekcijoje turi ir vieną įdomesnį, Halal sertifikatą, kuris žymi, kad produktas nepažeidžia islamo teisės ir yra leidžiamas vartoti musulmonams.
ir be visų šių sertifikatų, INIKA turi patį patikimiausią Ukanytės patvirtinimą!

 

pabaigai. manau niekas niekada nepakeis mano nuomonės, jog neturėsi gražios odos, kol neskirsi dėmesio miegui ir maistui, negersi pakankamai vandens ir nuolat nerimausi dėl kiekvieno menkniekio. tačiau tiesa ir tai, jog svarbu, kokius produktus renkamės išorinei odos priežiūrai.
jei kas manęs paklaustų, ar verta išbandyti INIKA, užduočiau kitą klausimą. ar norėtum švytinčios, natūraliai atrodančios sveikos odos?
 
sudėtis: aloe vera (aloe barbadensis) leaf juice*, shea butter (butyrospermum parkii)*, macadamia (macadamia ternifolia) nut oil*, coconut (cocos nucifera) oil* lecithin (non GMO), cocoa butter (theobromo cacoa)*, vegetable glycerin*, rosehip (rosa canina) oil*, calendula (calendula officinalis) extract*, cetearyl glucoside (vegetarian), natural grain alcohol*, pomegranate (punica granatum) oil*, tamanu (calophyllum inophyllum) oil*, sea buckthorn berry (hippophae rhamnoides) oil*, green tea (camelia sinesis)* & chamomile (anthemis nobilis) extracts*, evening primrose (oenothera biennis) oil*, borage (borago officinalis) oil*, kukui nut (aleurites moluccana) oil*, hemp seed (cannabis sativa) oil*, carrot seed (daucus carota) oil*, vitamin E (d-alpha tocopherol acetate), sclerotium gum, grapefruit (citrus grandis) seed extract, mica (CI 77019), may contain (+/-) titanium dioxide (CI 77891), zinc oxide (CI 77947), iron oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), ultramarines (CI 77007). 
 
-I.VO-
Posted by:Ieva

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *