coat – French Connection, shoes – Unix, trousers – Lindex
 

nors ir nežmoniškai šalta, tokie susitikimai, kaip vakarykštis Butiq.lt, esančiame L. Stuokos-Gucevičiaus gatvėje, šildo ne ką mažiau, nei karštos kakavos puodelis susisukus į vilnonį pledą. Butikas gyvuoja jau ketvirtus metus ir yra vienintelis Vilniuje, prekiaujantis beveik tik užsienio prekės ženklais. Buvo be galo smagu susipažinti su Milda ir Agne, kurių dėka Butiq.lt tiesiog žydi, ir daugiau išgirsti tiek apie patį butiką, tiek apie jo atstovaujamus ženklus. Taip pat ir apie paslaptingąjį jau greitu metu organizuojamą SECRET SALE’ą, kurio metu laimingieji, gavę pakvietimus, turės galimybę mėgautis protu nesuvokiamomis nuolaidomis. Susitikimo metu, tarp nenutrūkstančių diskusijų, kartu su kitomis tinklaraštininkėmis apžiūrėjome planuojamo išpardavimo asortimentą ir kiekviena išsirinkome po mėgstamiausią daiktą/derinį.
man pro akis nepraslydo šis French Connection vilnonis gražuolis. puikaus kirpimo, tobulos pečių linijos, nuostabios spalvos (net netikiu, kad tai sakau apie oranžinę!). Sunkiai, bet įveikiau savo silpnybę paltams ir visgi susilaikiau nuo pirkimo. Dėl ko jūs dabar turėtumėte be galo džiaugtis! Be jokių abejonių šį paltą skelbiu savo favoritu ir rekomenduoju pasinaudoti sezoninėmis nuolaidomis.
ačiū Butiq.lt už malonų susitikimą ir iki kito karto!
even when it’s freezing cold outside, it’s kind of nice to get out for events like yesterday’s meeting at Butiq.lt.
Not only I had a really great time, but i also found one more totally perfect beauty by French Connection. There’s nothing wrong about it, from fabric to colour. I couldn’t say it was easy, but i still managed to overcome my weakness for coats and not to buy this one. I’m running out of space in my closet already, so it was a wise choice. Anyway, there are no doubts, that i call it my favourite for now and recommend you to stop by Butiq.lt and take advantage of winter sales. 
thank you Butiq.lt for this great Friday meeting! see you soon!
 
 
ENJOY THIS BEAUTIFUL DAY
-I.VO-

 

 

Posted by:Ieva

2 thoughts on “ friday night at Butiq.lt ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *