foto – Ieva Ukanytė / I.VO photography
Labas, ramusis sekmadieni. Praėjo jau trys dienos po Robert Kalinkin pavasario/vasaros kolekcijos pristatymo, o aplink vis dar sklando stori nepasitenkinimo debesys. Dar vakar ryte taip pat būčiau parašiusi kupiną neigiamų emocijų įrašą, kolekcija įspūdžio nepadarė, bet. Bet šiandiena – per daug šviesi, aš per daug gerai išsimiegojau ir fone per daug graži muzika.
Tad, pagirsiu už skoningą makiažą, gražias vakarinių suknelių nugaras, kutus ant juodų kelnaičių ir Ginger Tail papuošalų pasirinkimą (!). Už ambicijas ir pastangas taip pat.
Tik prašau, nusileisk keletu laipteliu arčiau mūsų ir apsižvalgyk. Ne tik Siemens arenoje galima surengti pristatymą, lėktuvai tikrai nereikalingi, jei idėja juos pakabinti yra praktiškai neperskaitoma ir, nors buvo geriau, nei praėjusiais metais, iki puikaus šou dar ilgas kelias, tad gal neprošal būtų truputį aprimti.
Bailūs šunys garsiai loja, taigi – mažiau rėksmingų reklamų ir daugiau drąsos, dėmesio idėjoms bei kolekcijos išpildymui.
Geriausi linkėjimai. Labai tikiuosi, kad kitąmet nesusitiksime Siemens arenoje. Visi bus laimingi ir mažesnėje erdvėje, jei tik kolekcija privers aiktelėti iš susižavėjimo. Make a statement – mados namų motto. So, Robert, darling, make it! Bet ne lėktuvais, o suknelėmis.

 apyrankė, verta visko. Ginger Tail!

 

 

 

 gražių detalių kolekcijoje, nors ir nedaug, bet buvo. ši ypač žavi. ginger tail papuošalai – taip pat.

 

 

 

suknelės – taip. batai.. pritrūko fantazijos?
šį derinį galėčiau pavadinti kolekcijos favoritu
 vienas iš nedaugelio rūbų, taip pat padaręs įspūdį. ir, ne tokia liūdna gaida užbaigęs kolekciją.

 

ir, mano pačios ketvirtadienio outfit’as. kukliai raudona.
GRAŽAUS JUMS SEKMADIENIO
-I.VO-
Posted by:Ieva

4 thoughts on “ Robert Kalinkin, what statement? ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *