Dar visai neseniai tai buvo kelnės, kurias panaudojau vieną kartą fotografuodama savo sesę. Ir pirkau jas tik tokiam tikslui. Iškart buvo aiškiai mačiau, kad gyvenime į šituos kliošus neįlįsiu, o ir Rūtelei besifotografuojant ištrūko saga ir sugedo užtrauktukas. Jos tikrai buvo siauros. Buvo, nes penktadienį, prieš Mados Infekciją, begalvodama, ką čia apsirengus, vėl atradau šitas kelnes. Net nepajutau, kaip rankose atsidūrė žirklės ir kliošai jau lingavo ant mano kojų. Neįsivaizduoju, kodėl sugalvojau, jog noriu platėjančių ir dar kutais apsiūtų blauzdinių, bet taip jau kartais būna.
Taip pat buvau maloniai nustebinta, kai stebint pirmos dienos kolekcijas, tiesiai prieš akis pražingsniavo modelis, vilkintis ne ką kitą, bet blauzdines. Kitokias, žinoma, bet vis vien, esmė panaši. Magija tiesiog, sakyčiau.
 
Not while ago it was a pair of beautiful pants that I used only once for a photoshoot with my sister. And I’ve bought them just for this. It was quite clear that it won’t fit me even after years of starving. Moreover, a button came off and the zip was broken during this photoshoot.These pants were really tight.Were, exactly, because this Friday I found them in my closet again. I don’t even remember, how I grabbed my scissors and had leggings on my shins instantly. I can’t find a reason, why I wanted these splay frindged leggings,  but sometimes you don’t know, it just feels right.


Also, it was a lovely surprise to see a model in leggings passing by during Daili show in Fashion Infection. They were different, of course. But still, quite similar. It’s magic, what can I say.-I.VO-

 

 

 

Laura Dailidėnienė ‘Daili’ – SAP, ruduo/žiema 2013-14
nuotr. Giedriaus Bubliausko

 

model – Rūta Ukanytė
Posted by:Ieva

4 thoughts on “ fringed legs ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *