ačiū už nuotraukas Tomai!
wearing frenzy shoes, wrap from attic in my hometown, diy waistcoat, primark sunglasses and Monika‘s knitted sleeve (you said I can wear it xx)

“Vėlyvi prabangūs pusryčiai – štai kas man asocijuojasi su atostogomis ir pačia „Cruise”
sąvoka – šampanas, kvapnus espresso ir mažučiai migdoliniai „macaroons” sausainėliai” – šypsojosi Ramunė Piekautaitė.
Būtent į tokius pusryčius savo salone šiandien pakvietė Ramunė. Jų metu dizainerė pasakojo apie būsimą „Cruise 2013” kolekciją, pristatyti ir pirmieji kolekcijų modeliai – dvi ilgos, lengvai krentančios suknelės. Visada žavėjausi Ramunės Piekautaitės kuriamais siluetais, audinių pasirinkimais ir aiškiai formuojamu piekautaitiškos moters įvaizdžiu. Elegantiška, laisva ir stipri. Taip pat romantiška, švelni ir tokia, pro kurią nepraslys nei vienas žvilgsnis. Visiškas idealas.
Pasak dizainerės, ši tarpsezoninė kolekcija bus dedikuota vasarai, kelionėms, prabangai ir moteriškumui – skiriamiesiems „cruise” kolekcijų bruožams. Pastelinės spalvos, prabangūs lengvi audiniai – šie modeliai tiks ir lėtam pasivaikščiojimui Monako alėjose, ir iškilmingai vakarienei Viduržemio jūros jachtoje. Ir iš tiesų, matant šviesių klosčių plasdenimą, mintimis nusikeli kažkur, kur pėdomis jauti karštą smėlį, o pečius gaivina lengvas vėjelis. Ir sakurų bučiniai.., bet šita romantika suprantama jau tik man ir dar porai žmonių.

 

Nekantriai laukiu kolekcijos pristatymo. Kažkodėl neabejoju, jog nusivilti neteks.
Beje, “Cruise 2013” kolekcijos pristatymą visi norintys galės stebėti tiesiogiai portale www.žmonės.lt. Balandžio 4 dieną, 19:30 – nepramiegokite.
-I.VO-
nuotr. mano
nuotr. Eglės Jociūtės | Pix studija
Posted by:Ieva

8 thoughts on “ champagne and macaroons ”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *