Jau net nepamenu, kada buvau įkrauta TIEK ir TOKIOS pozityvios energijos! Puiki kelionė, o dar ir puikus vakaras su puikia kompanija, žodis puiku yra tobulas mano dabartinei nuotaikai apibūdinti.
Anglijoje laiką praleidau tiesiog nuotabiai, priekaištų neturiu niekam. Ačiū broliui, už šiltą priėmimą ir visiems sutiktiems žmonėms, už gerą laiką. Kaip ir tikėjausi, kaip ir planavau, šita kelionė buvo puikus supurtymas, padėjęs visiškai atsigauti, taigi dabar jaučiuosi ATSIBUDUSI, kaip niekad anksčiau (!), ir pasiruošusi savo jėgas panaudoti tinkamai. Šitam įraše galėčiau pridėti dar milijoną šauktukų, energija veržte veržiasi, o tuos proveržius, ne tik šnekas, pamatysit ir jūs, neužilgo. Kantriai laukit!
Kalbant apie kelionę, maža dalelė to, ką mačiau ir kur buvau – nuotraukose.
 
 
 
 
I don’t even remember, when I was SO positive about everything in my life. Great trip and great evening with great company, everything together makes everything great and great is a perfect word describing my mood right now.
Time in UK was amazing, I don’t have any regrets about it. Thanks to my brother for the warm welcome. And thanks to all other people I met during the trip, who made it perfect. As I was hoping, this trip was a great way to refresh, so now I feel totally recovered, woken up, like never before(!). I’m already thinking about ways to use this energy properly. I could use even more exlamation marks in this post, the energy is irrepressible. And soon, quite soon, you will see how this force will develop. Be patient!
 
 
Btw, talking about the trip, take a look at these pictures. You’ll see a small part of my adventure in UK.
 
 
 
-I.VO-
 

 

Posted by:Ieva

12 thoughts on “ stay positive ”

  1. Kaip aš vis dar nebuvau Londone, nesuprantu.. Kaip ten sakoma "nebuvo reikalo"! ;D Labai įkvepiančios nuotraukos, taip ir norisi ten visas tas vietas pamatyt gyvai. Labai smagu, kad kelionė padėjo atsigauti 😉 Tai laukiam dabar jau naujų įkvepiančių ir su naujom idėjom įrašų!;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *